Collagen Beauty Mask

Bakır İlaveli Kristal Jel Yüz Maskesi, Nemlendirici – Sıkılaştırıcı – Yenileyici

Kollajen, Hiyaluronik Asit ve Aloe Vera’nın, bakır glukonat ile birleşimi cildin nem artışını, esnekliğini ve yenilenmesini sağlar. Cilt tonunu düzenler ve cildi sıkılaştırır.

Cilt sağlığını destekleyerek, derin kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirger. Cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Canlılık ve ışıltı katar.

İçindekiler: Su, Gliserin, Aljin, Sodyum PCA, Kollajen, Askorbik Asit, Trehaloz, Tokoferil Asetat, Hiyaluronik Asit, Aloe Vera Yaprağı, Niasinamid, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin, Bakır Glukonat
Net Miktar: 3 adet maske içeren kutu

0
Yalnızca Eczanelerde Satılmaktadır
Su, Gliserin, Aljin, Sodyum PCA, Kollajen, Askorbik Asit, Trehaloz, Tokoferil Asetat, Hiyaluronik Asit, Aloe Vera Yaprağı, Niasinamid, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin, Bakır Glukonat

Kullanım Bilgisi:

1- Maskeyi paketinden çıkarın.

2- Maskeyi yüzünüzün üzerine koyun ve daha sonra yüzünüzü örterek hafifçe gerin.

3- 15 dakika boyunca yüzünüzde tutun.

4- Maskeyi kaldırın ve emilimi tamamlamak için cildinize parmak uçlarınızla dokunun.

Ambalaj: 3 adet maske içeren kutu

Sıkça Sorulan Sorular

Maskeyi ambalajından çıkartıp, göz bölgeniz açıkta kalacak şekilde yüzünüze yerleştirin. En az 15 dakika boyunca yüzünüzde tutun. Daha uzun süreli kullanmanız herhangi bir sorun yaratmayacağı gibi maskeden faydalanımınızı arttıracaktır.

Süre tamamlandıktan sonra maskeyi kaldırın ve emilimi arttırmak için yüzünüze parmak uçlarınızla masaj yapın. Maskeyi temiz yüze uygulamaya dikkat ediniz.

Ambalajın içerisinden çıkan sıvı kollajeni elleriniz için kullanabilirsiniz.