Collagen Beauty Shake Nedir?

Collagen Shake Drink Mix “Voonka Beauty” ailesinin inovatif kapak teknolojisine sahip, yeşil çay ekstraktı ve üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ile zenginleştirilen tip I & III kollajen içeren gıda takviyesidir.
Şişenin alt bölümünde kollajen, hyaluronik asit, yeşil çay ekstraktı, üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ve aroma, suda çözünmüş olarak bulunmaktadır. Kapak kısmında ise C, E ve B vitaminleri yer almaktadır.

Neden Collagen Beauty Shake?

Vücutta kollajen etkinliğini arttıran C vitamini doğası gereği su ile karıştırıldıktan sonra hızlıca okside olmaya ve kollajenin yapısını bozmaya başlar. Bu nedenle de kollajen içeren ürünün tadında değişim yarattığı gibi üründen elde edilecek faydalarında azalmasına neden olur.

Collagen Shake Drink Mix bu oksidasyonun önüne geçmek için en taze formu ile bulunan C, E ve B vitaminlerini kapağının içerisinde yer alan özel haznesinde barındırmakta ve tekli şişesiyle de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Collagen Beauty Shake Nasıl Kullanılır?

Kapakta yer alan içeriklerin şişeye dökülmesi için kapağı saat yönünde sonuna kadar çeviriniz.
İçeriklerin homojen bir şekilde karışması için kuvvetlice çalkalayınız.
Sonra kapağı açarak Collagen Shake Drink Mix’inizi yudumlayabilirsiniz.

Collagen Beauty Shake Drink Mix

Kollajen, Hyaluronik Asit, Üzüm Çekirdeği Ekstresi ve Yeşil Çay Ekstraktı İçeren
Portakal Şeftali Aromalı Takviye Edici Gıda

Collagen Shake Drink Mix “Voonka Beauty” ailesinin inovatif kapak teknolojisine sahip, yeşil çay ekstraktı ve üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ile zenginleştirilen tip I & III kollajen içeren gıda takviyesidir.

Şişenin alt bölümünde kollajen, hyaluronik asit, yeşil çay ekstraktı, üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ve aroma, suda çözünmüş olarak bulunmaktadır. Kapak kısmında ise C, E ve B vitaminleri yer almaktadır.

Antioksidan özellikler gösteren yeşil çay ekstraktı ve resveratrol, yaşlanma karşıtı çalışmalarda araştırılan ve etkililiği gösterilen önemli bileşenlerdir.¹ ³ C ve B vitaminlerinin ise kollajenin etkinliğinde artış sağladığını gösteren çalışmalar mevcuttur.⁴ ⁵

Vücutta kollajen etkinliğini arttıran C vitamini doğası gereği su ile karıştırıldıktan sonra hızlıca okside olmaya ve kollajenin yapısını bozmaya başlar. Bu nedenle de kollajen içeren ürünün tadında değişim yarattığı gibi üründen elde edilecek faydalarında azalmasına neden olur. Collagen Shake Drink Mix bu oksidasyonun önüne geçmek için en taze formu ile bulunan C, E ve B vitaminlerini kapağının içerisinde yer alan özel haznesinde barındırmaktadır. Kullanıcı kapağı çevirerek özel hazne içerisindeki bileşenlerin şişenin alt bölüme geçmesini sağlayabilir ve kollajeni kendi tüketeceği sırada hazırlayarak en taze formu ile yudumlayabilir. Collagen Shake Drink Mix tekli şişesiyle de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kapakta yer alan içeriklerin şişeye dökülmesi için kapağı saat yönünde sonuna kadar çeviriniz.

İçeriklerin homojen bir şekilde karışması için kuvvetlice çalkalayınız.

Sonra kapağı açarak Collagen Shake Drink Mix‘inizi yudumlayabilirsiniz.

Genel olarak 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım önerilir. 35 yaş üstü kullanıcılar ise ara vermeden 8-12 hafta kullanmalıdırlar.

Yetişkinlerin günde 1 şişe (50ml) tüketmesi tavsiye edilir.

Collagen Shake Drink Mix aç veya tok karna tüketilebilir.

Tatlandırıcı içerir. Yetişkinlerin kullanımına uygundur.
İçindekiler: Deiyonize su, kollajen, asitlik düzenleyici: sitrik asit, fosforik asit, yeşil çay ekstraktı, Vitamin C (l-askorbik asit), aroma verici: şeftali, üzüm çekirdeği ekstresi, aroma verici: portakal, hyaluronik asit, koruyucu: potasyum sorbat, sodyum benzoat, Vitamin B3 (niasin), tatlandırıcı: sukraloz, Vitamin B5 (pantetonik asit), Vitamin E (d-alfa-tokoferil asetat), Vitamin B7 (biotin), Vitamin B6 (piridoksin), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B1 (tiamin), Vitamin B9 (folik asit), Vitamin B12 (kobalamin)
Net Miktar: 50ml

Ürün Bileşenleri Tablosu
Aktif Bileşenler 1 Şişede (50 ml’de) *BRD
Kollajen (Hidrolize kollajen) 10000 mg
Yeşil Çay Ekstraktı
(Camellia sinensis, yaprak)
500 mg
Vitamin C 300 mg %375
Üzüm Çekirdeği Ekstresi
(Vitis vinifera, tohum)
250 mg
Hyaluronik Asit 100 mg
Vitamin B3 (Niasin) 16 mg NE %100
Vitamin B5 (Pantotenik asit) 6 mg %100
Vitamin E 6 mg α-TE %50
Biotin 2500 µg %5000
Vitamin B6 (Piridoksin) 1,4 mg %100
Vitamin B2 (Riboflavin) 1,4 mg %100
Vitamin B1 (Tiamin) 1,1 mg %100
Folik Asit 200 µg %100
Vitamin B12 (Kobalamin) 2,5 µg %100
*BRD: Beslenme Referans Değeri

15x50ml

399,50 ₺

Ürünlerimiz eczanelerde satılmaktadır.