Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Voonka

Ürünlerimiz yalnızca eczanelerde satılmaktadır, tüm eczanelerden ürünlerimizi tedarik edebilirsiniz. Ürünlerimiz eczanelerin stoğunda bulunmasa dahi eczacınız ecza deposundan sizin için siparişini verebilir.

Kendinize en yakın satış noktasını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:

Voonka Satış Noktaları

Kollajen İçeren Besin Takviyeleri

Liquid Collagen Beauty

Ürünümüzün kullanımı çevresel koşullara, yaşa, sigara kullanımına, beslenme alışkanlıklarına göre kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

Genel olarak 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım öneriyoruz. 35 yaş üstü kullanıcılar ise ara vermeden 8-12 hafta kullanmalıdırlar.

Bununla birlikte; kullanımınız esnasında kendinizi gözlemlemeniz de gerekmektedir. Kişiden kişiye göre değişkenlik gösterdiğinden etkinlik ve kullanım dengesini elde ettiğiniz faydaya göre kendiniz kurabilirsiniz.

Kürü tamamladıktan Voonka Collagen + Hyaluronic Acid Tablet ürünümüzden günde 1 adet kullanmaya başlayarak kollajenden faydalanımınızı devam ettirebilirsiniz.

Gün içerisinde bol su tüketmeniz cildinizin nem tutması için faydalı olacaktır.

Aç veya tok karnına kullanım bir değişiklik göstermemekle birlikte, tok kullanım ürünü tolere etmeniz açısından avantaj sağlayabilir. Vücudunuzun dinlenme ve bakım periyodu olan uyku öncesinde ürünü alarak bu periyodu destekleyebilirsiniz.

Ürünü buzdolabında saklayabilirsiniz.

Hidrolize kollajen hızlı ve yüksek emilim sağlayan bir formdur. Sarmal yapıdaki kollajenin vücut tarafından emilebilmesi için mide asidinde parçalanması ve uzun bir süreçten geçmesi gerekmektedir. Ürünümüzün içerisinde bulunan kollajen ise hidrolize hale getirilmiş kollajen peptitlerinden oluşmuştur. Yani emilime hazır parçalanmış kollajendir. Mide asidine gereksinim duymaz.

Collagen + Hyaluronic Acid

Ürünümüzü gece yatmadan önce 1 adet alarak kullanabilirsiniz. Gün içerisinde bol su tüketmenizi öneriyoruz.

Kollajen İçeren Maskeler

Collagen Beauty Mask

Maskeyi ambalajından çıkartıp, göz bölgeniz açıkta kalacak şekilde yüzünüze yerleştirin. En az 15 dakika boyunca yüzünüzde tutun. Daha uzun süreli kullanmanız herhangi bir sorun yaratmayacağı gibi maskeden faydalanımınızı arttıracaktır.

Süre tamamlandıktan sonra maskeyi kaldırın ve emilimi arttırmak için yüzünüze parmak uçlarınızla masaj yapın. Maskeyi temiz yüze uygulamaya dikkat ediniz.

Ambalajın içerisinden çıkan sıvı kollajeni elleriniz için kullanabilirsiniz.

Collagen Beauty Neck Mask

Maskeyi paketinden çıkartıp boyun bölgesi üzerine koyun ve daha sonra boynunuzu örterek hafifçe gerin. En az 15 dakika boyunca boynunuzda tutun. Daha uzun süreli kullanmanız herhangi bir sorun yaratmayacağı gibi maskeden faydalanımınızı arttıracaktır.

Süre tamamlandıktan sonra maskeyi kaldırın ve emilimi arttırmak için yüzünüze parmak uçlarınızla masaj yapın.

Ambalajın içerisinden çıkan sıvı kollajeni elleriniz için kullanabilirsiniz.

Kollajen Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Tıklayınız