Voonka’nın En Yenisi Collagen Beauty Plus

Voonka Beauty tutkunları tarafından merakla beklenen, çok sorulan Voonka Collagen Beauty Plus ürünü artık raflarda sizlerle buluşmak için bekliyor.

Güzelliğinize güzellik katmak için ürün içeriği “selenyum, çinko ve bakır” ile zenginleştirildi ve yine her bir saşede 10.000 mg kollajen alabileceksiniz, durun durun diğer bir sürpriz de Voonka Collagen Beauty Plus ananas aromasıyla artık çok daha lezzetli.

voonka-collagen-beauty-plus-banner

Kolay ve pratik kullanımıyla da öne çıkan Voonka Collagen Beauty Plus ürünü saşe formu ile dilediğiniz her an yanınızda olacak. Hatta ufak da bir sır verelim mi? Sadece suya katarak değil, dilediğiniz ürüne katarak da kullanabileceksiniz mesela öğle arasında yoğurt keyfi yaparken saşe formu yoğurt ile karıştırabilirsiniz.

Şimdi daha da sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için hemen eczacınıza danışın.

kollajen saç

Dışarıdan güzel görünen bir cilde sahip olmanın en kolay yolu cildi önce içeriden beslenmektedir bunun için de sağlıklı beslenme düzenine ek olarak kollajen takviyesi ürünler kullanmak gerekiyor. Hem cildinize hem size iyi gelecek Voonka Collagen Beauty Plus ürünün içeriğinde bulunan;

C Vitamini 

*Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumunu destekler.

*Dişlerin ve diş etlerinin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

*Kemiklerin, kıkırdağın ve kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

Çinko

*Normal cildin, normal saçın ve normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

Bakır

*Bakır normal saç ve normal cilt pigmentasyonuna katkıda bulunur.

Selenyum

*Normal saçın ve normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

Biotin

*Normal cildin, normal saçın, normal bağ dokuların ve normal mukozanın korunmasına katkıda bulunur.

Voonka Collagen Beauty Plus ürününün içeriği hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre sıra ürün nasıl kullanılmalı? sorusunu cevaplamaya geldi. Ee o zaman hazırsanız başlayalım! 

Collagen Beauty Plus

Ürün paketinde bir haftalık kullanımınız için 7 adet saşe bulunmaktadır. Günde bir saşe tüketerek vücudun kollajen ihtiyacını destekleyebileceksiniz.

Malzemeleri hazırlasak mı? Evet seslerini duyuyor gibiyiz.

Önce bir su bardağı 200-250 ml suyu ve çay kaşığını hazırlayın. Şimdi de ürün kutusundan çıkardığınız bir saşeyi açın ve suyun içine dökün, içerik tamamen eriyince kadar karıştırın ve artık sağlıkla içebilirsiniz.

Bir de şöyle yoğurtlu bir kullanımın malzemelerini mi hazırlasak?

Mini paket yoğurda bir paket saşeyi dökelim ve karıştıralım, şimdi sağlıkla tüketebilirsiniz. Bu arada bu şekilde farklı kullanımların emilime herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Geldik o en çok sorulan “Voonka Collagen Beauty Plus ürününü kimler, ne zaman, hangi aralıklarla kullanmalı?” sorularını cevaplamaya.

Cilt sağlığınızı ve böylece güzelliğinizi desteklemek için Collagen Beauty Plus ürününü dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz, kullanımda herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Genel olarak bizim tavsiyemiz 8-12 haftalık düzenli kullanım yapmanızdır. 8-12 haftalık kürü tamamladıktan sonra da sadece haftada bir saşe tüketerek kollajeni desteklemeye de devam edebilirsiniz.

35 yaş altı kullanıcılar bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek; 35 yaş üstü kullanıcılar ise ara vermeden 8-12 haftalık kullanım yapabilirler.

Uyku esnasında belli hormonlar sayesinde biyoyararlanım arttığı için yatmadan önce kullanımı pozitif etki yaratacaktır, gün içinde tüketmenizin de herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

İçeriğinde hyaluronic acid bulunan kollajen takviyelerini kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli nokta da “gün içerisinde bol su tüketimi” yapmanızdır. Unutmayın ki hyaluronic acid temelde ciltte suyun tutulumunu arttırarak, cildin nemlenmesini sağlar.

Voonka Collagen Beauty Plus ürünü ile cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi desteklemek için bizi takip etmeye devam edin.

 

*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği
“Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.”