Voonka’nın Merakla Beklenen Maskesi Collagen Beauty Neck Mask

Voonka Beauty Ailesi, güzelliğine güzellik katmak isteyenler için şimdi de bakır ilaveli kristal jel boyun maskesi olan Collagen Beauty Neck Mask’ı tasarladı!

Kollajen, Hiyaluronik Asit, Aloe Vera Yaprağı, Bakır Glukonat, Vitamin C ve daha fazlası… Collagen Beauty Neck Mask Beauty ürünü ile sizin için bir araya getirildi!

 

Nemlendirici, sıkılaştırıcı-yenileyici özellikleriyle ön plana çıkan Collagen Beauty Neck Mask ile şimdi de boyun güzelliğinize güzellik katacaksınız! O zaman Voonka Beauty serisinin en yeni ürünü Bakır İlaveli Kristal Jel Boyun Maskesi ile tanışma zamanı! Heyecanlı mısınız?

Collagen Beauty Neck Mask ürünün içeriğinde bulunan kollajen, hyaluronic acid, aloe vera, bakır glukonat;

-Cildin nem artışını, esnekliğini ve yenilenmesini sağlar. 
-Cilt tonunu düzenler ve cildi sıkılaştırır.
-Cilt sağlığını destekleyerek, derin kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirger.
-Cildinizin daha genç görünmesini destekler.
-Canlılık ve ışıltı katar.

Geldik o en çok sorulan soruyu cevaplamaya! “Collagen Beauty Neck Mask Nasıl Kullanılmalı?”

Ürün paketinde üç haftalık kullanımınız için 3 adet maske bulunmaktadır. Üç haftalık düzenli kullanımın ardından 2 ya da 3 ayda bir boyun bölgenize maskeyi uygulamaya devam ederek hem cilt sağlığınıza hem de boyun güzelliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Uygulama Şekli:

  • Maskeyi paketinden çıkartıp boyun bölgesi üzerine koyun ve daha sonra boynunuzu örterek hafifçe gerin. En az 15 dakika boyunca boynunuzda tutun. Daha uzun süreli kullanmanız herhangi bir sorun yaratmayacağı gibi maskeden faydalanımınızı arttıracaktır. Süre tamamlandıktan sonra maskeyi kaldırın ve emilimi arttırmak için yüzünüze, boynunuza parmak uçlarınızla masaj yapın.
  • Durun durun unutmadan şu bilgiyi de verelim, ambalajın içerisinden çıkan sıvı kollajeni el, yüz, dirsek ve vücut güzelliğinizi desteklemek için kullanabilirsiniz.

Cilt sağlığınızın desteklenmesine katkıda bulunacak ve Collagen Neck Mask ürününden faydalanımınızı artıracak birkaç tavsiyeyi de siz Voonka Beauty tutkunlarıyla paylaşmak istiyoruz. 

-Boyun bölgenize parfüm vb. ürünler sıkmamaya özen gösterin çünkü ürün içeriklerinde bulunan kimyasallar cilt sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

-Çok sıcak su ile banyo yapmak kan dolaşımını olumsuz etkilemektedir, banyo sırasında mümkün olduğunca ılık su tercih etmelisiniz.

-Boyun bölgenizi her gün düzenli olarak suyla yıkamalısınız.

-Boyun bölgenize parmak uçlarınızla yapacağınız masaj ile boyun bölgenizin sağlığınızı desteklemelisiniz.

-Sağlıklı ve dengeli beslenme düzeni ile vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri mutlaka almalısınız.

Voonka Collagen Beauty Plus ürünü ile cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi desteklemek için bizi takip etmeye devam edin.

 

*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği
“Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.”